Nejprodávanější produkty

Slevy

Štítky

Co jsou naučné karty 

Naučné karty jsou moderní formou poznávání pro všechny generace. Přinášejí stručný, výstižný a zajímavý přehled nejdůležitějších informací z odborných i zájmových oblastí. Nejen texty, ale i názorné ilustrace a fotografie, promyšlené grafické zpracování a praktický formát osloví ty, kteří se chtějí nejen vzdělávat, ale i bavit.

Naučné karty najdou uplatnění i jako pomůcka pro výuku do školy. Řada zejména jazykových, dějepisných či zeměpisných naučných karet přímo navazuje na školní osnovy či na rámcové vzdělávací plány. Dobře se hodí jako vizuální výuková pomůcka pro snazší pochopení problematiky.

Na tvorbě naučných karet se podílí tým zkušených redaktorů, grafiků a ilustrátorů nakladatelství Computer Media s.r.o. Na jednotlivých kartách pak dle konkrétního oboru spolupracují i externí odborníci z řad vysokoškolských profesorů, poradců, rodilých mluvčích (jazykové karty) a špičkových českých ilustrátorů. Vysoce kvalitní autorský a produkční tým naučných karet je zárukou srozumitelnosti, odborné erudovanosti a vizuální preciznosti každé naučné karty. 

Nabídka naučných karet je neustále doplňována. Můžete se těšit na nová témata z nejrůznějších oblastí.